کتابخانه عمومی شاهد شندآباد

وب سایت کتاب ودانش شندآباد shendilib.blog.ir

کتابخانه عمومی شاهد شندآباد

وب سایت کتاب ودانش شندآباد shendilib.blog.ir

کتابخانه عمومی شاهد شندآباد

این وب در بردارنده خدمات فرهنگی وارایه فعالیتهای کتابخانه عمومی شاهد را دراختیار علاقمندان قرارخواهد داد.با پیشنهادات خود ما را در شفاف تروبهتر شدن مطالب یاری فرمایید

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی
طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی منصوب شدمراسم تکریم سرپرست و معارفه مدیرکل و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی در تالار نخجوانی کتابخانه مرکزی تبریز برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، مراسم معارفه شهرام خدایی به عنوان مدیرکل و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان و تکریم منوچهر جعفری سرپرست ادراه کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی روز دوشنبه (20 اردیبهشت ماه) با حضور اسماعیل شفاعی معاون اداری و مالی، عباس نعمتی مدیرکل حراست نهاد در تالار نخجوانی کتابخانه مرکزی تبریز برگزار شد.

در این مراسم که کتابداران شهر تبریز، رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی نیز حضور داشتند؛ حکم انتصاب شهرام خدایی که به امضای دبیرکل نهاد رسیده است به وی اعطا شد. در متن این حکم آمده است:

«نظر به تخصص، تجربیات و تعهد جناب عالی در عرصه فرهنگی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرکل اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی منصوب می شوید. امید است در سایه ی توجهات ذات باریتعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید».

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همچنینی با ارسال لوح تقدیری از تلاش‌‌ها و فعالیت‌‌های منوچهر جعفری در دوران سرپرستی ایشان در اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است ریاست حوزه هنری استان آذربایجان شرقی و معاونت حوزه فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از جمله سوابق اجرایی شهرام خدایی می‌باشد.

کتابخانه عمومی شاهد شندآباد (آذربایجانشرقی)